Aydınlı genç kız   her yerde aranıyor Aydınlı genç kız her yerde aranıyor

(Haber: Naci ERİŞ)
İncirliova Belediye Başkanı AK Parti’li Aytekin Kaya, esnafa olan borçların tamamen ödendiğini ilan etti. 
Bir basın toplantısıyla belediyenin ekonomik tablosunu açıklayan Kaya, bazın mensuplarının sorularını da yanıtladı.
“EZİCİ ÇOĞUNLUKLA KAZANACAĞIM”
CHP’nin adayı Osman Gökmen’in ‘Seçimi kazanacağım’ yönündeki açıklamaları sorulan Aytekin Kaya, Gökmen’i ezici farkla yeneceğini belirtti. Gökmen’in daha önceki seçimlerde CHP’nin karşısındaki partileri desteklediğini ve CHP’li olmadığını savunan Kaya, şu ifadeleri kullandı:
“Ben o partiden geldim. Ben o partide varken, o yoktu. Sonradan geldi. Benim kazandığım seçimde DSP’yi destekledi. Gürşat Bey’in kazandığı seçimde Gürşat Bey’i destekledi. O CHP’li falan değil. O geldi aday oldu. Zaten şu anda CHP’nin adayları arasında CHP’li yok. Şu anda ASKİ’nin, AYBA’nın partilileri var Aydın’da. CHP diye bir parti yok. Ben partiden geldim, Cumhur İttifakı’na katıldım. Derdim İncirliova, sevdam İncirliova.  İncirliova’ya ne yapabiliyorsak, anlattığım projeleri gerçekleştirirsem bu bana yeter. Kendim 40 yıldır çarşıda esnafım. Ömrüm olursa bunları yapacağım. Ama şunu söyleyeyim; CHP’nin adayı tersini söylemiş, kendisi fark yiyecek. Ezici çoğunlukla seçimi kazanacağım.”
“BÜYÜKŞEHİR SİYASETE TÖVBE ETTİRDİ” 
Büyükşehir Belediyesi seçiminin kaybedilmesi halinde hizmetlerde aksama yaşayıp yaşamayacağı sorulan Kaya, Koçarlı’yı örnek gösterdi. 
Kaya, “Koçarlı dibimizde. Büyükşehir olmadan neler yaptılar? Görüyoruz. Bana yaklaşana ben kucakla yaklaşırım. Hizmet için herkese yaklaşırım. Ama sen şu partilisin, bu partilisin diyenle olmaz. Bende siyaset yok. Derdimiz İncirliova, sevdamız İncirliova. Siyasete tövbe ettik. Tövbe ettirdi, sağ olsun Büyükşehir.”