Efeler ilçesindeki bir otelde gerçekleşen toplantıya Aydın Genç İş İnsanları Derneği (AYGİAD) Başkanı Semih Çakır, Girişimci Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu (AGİKAD) Başkanı Senem Bircan, Sosyal Etki ve Yenilikçi Eğitim Derneği (SOYED) Proje Uzmanı Yaşar Yılmaz, önceki dönem AYGİAD Başkanı Utku Uyanık, AYGİAD üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Katılımcıların Proje Koordinatörü Zeynep Aydoğan tarafından bilgilendirilmesinin ardından söz alan AGİKAD Başkanı Bircan ve SOYED Proje Uzmanı Yılmaz, projeye destek verenlere teşekkür etti.

Projenin başlangıcı ve gelinen süreci değerlendiren AYGİAD Başkanı Semih Çakır, “Utku Uyanık başkanımızın yönetim kurulunda iken Reyhan Gülpınar’ın teklifiyle ‘ne yapabiliriz, nereden başlarız’ diye fikirler yürüttük. Hikayemiz böyle başladı. Projemize başladık ve devamında yurt içi, yurt dışında projemiz kapsamında çalışmalarımızı sürdürdük. Öğrencilerimizin katılımları bizim için çok değerliydi. Bugün, 15 aylık sorumluluğumuzun etap etap olumlu bir şekilde sonuçlandırmanın ve başarıyla bitirmenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

aygiat