Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Aydın’da Perşembe ve Cuma günleri gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre hava sıcaklıklarının hafta boyunca mevsim normalleri civarında seyretmesi beklenen Aydın’da Perşembe ve Cuma günleri gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.

Gözden kaçırmayın

Efeler’de tenis adına muhteşem hafta sonu Efeler’de tenis adına muhteşem hafta sonu

Açıklanan verilere göre yeni haftanın hava tahmin raporu şu şekilde;

16 Mayıs Pazartesi günü hava sıcaklığı en düşük 15, en yüksek 31 derece olacak. Kentte gün boyunca çok bulutlu hava hakim olacak.

17 Mayıs Salı günü hava sıcaklığı en düşük 17, en yüksek 34 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.

18 Mayıs Çarşamba günü hava sıcaklığı en düşük 18, en yüksek 32 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.

19 Mayıs Perşembe günü hava sıcaklığı en düşük 16, en yüksek 27 derece olacak. Kentte gün boyunca gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.

20 Mayıs Cuma günü hava sıcaklığı en düşük 9, en yüksek 22 derece olacak. Kentte gün boyunca gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.