Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre Aydın’da Perşembe ve Cuma günleri gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre hava sıcaklıklarının hafta boyunca mevsim normalleri civarında seyretmesi beklenen Aydın’da Perşembe ve Cuma günleri gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak.

Açıklanan verilere göre yeni haftanın hava tahmin raporu şu şekilde;

AK Parti’liler sarı binayı istedi AK Parti’liler sarı binayı istedi

16 Mayıs Pazartesi günü hava sıcaklığı en düşük 15, en yüksek 31 derece olacak. Kentte gün boyunca çok bulutlu hava hakim olacak.

17 Mayıs Salı günü hava sıcaklığı en düşük 17, en yüksek 34 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.

18 Mayıs Çarşamba günü hava sıcaklığı en düşük 18, en yüksek 32 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.

19 Mayıs Perşembe günü hava sıcaklığı en düşük 16, en yüksek 27 derece olacak. Kentte gün boyunca gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.

20 Mayıs Cuma günü hava sıcaklığı en düşük 9, en yüksek 22 derece olacak. Kentte gün boyunca gök gürültülü sağanak yağışlı hava hakim olacak.