Aydın’ın Söke ilçesinde bir buçuk yıl önce kaybolan Seher Yüksel olayında, yeni gelişmeler yaşandı. Müge Anlı’nın sunduğu programda, Seher’in birlikte olduğu iddia edilen Mehmet Demir’in de genç kadından 6 ay sonra kayıp olduğu ve hala bulunamadığı ortaya çıktı. Kayıp iki kişinin kullandığı evin yakılması ise cinayet şüphesini akıllara getirdi. 

Aydınlı emekli öğretmen koronaya yenildi Aydınlı emekli öğretmen koronaya yenildi

Aydın’ın Söke ilçesinde bir buçuk yıl önce kaybolan Seher Yüksel’in ailesi, geçen günlerde Müge Anlı’nın programına başvurdu.  Kayıp kadının, şiddet gördüğü için eşi Halil’i terk ederek Faruk isimli biriyle yaşamaya başladığı öğrenilmişti.  Faruk isimli kişinin, yasaklı madde imalatı suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiği ve Seher’in de bu sırada ortadan kaybolduğu iddia edilmişti.
BİR BAŞKA KAYIP, ORTAK KUŞKU! 
Bugünkü programda, bir yılı aşkındır haber alınamayan Seher Yüksel’in Faruk isimli kişi ile beraberken Mehmet Demir ile de görüştüğü ortaya çıktı. Seher’in Faruk ile yaşadığı eve sık sık gittiği söylenen Mehmet Demir ise, genç kadından 6 ay sonra ortadan kayboldu. 
Mehmet’in de kaybolması ve Faruk ile Seher’in kullandığı evin her iki kayıptan kısa süre sonra yakılması, akıllara cinayet şüphesini getirdi. 
Aynı zamanda, Faruk ile Mehmet Demir’in arasında bir silah meselesi de olduğu iddia edildi. 
MÜGE ANLI EKİBİ YANAN EVE GİTTİ 
Söke-Milas yolu üzerindeki bahse konu eve giden Müge Anlı ekibi, yanan evin içinde Seher’e ve bir çocuğa ait kıyafetlere rastladı. Giysilerin, üst üste yığılarak yakılması dikkat çekti. 
Olayın aydınlatılması için çalışma sürüyor.