FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Efeler ilçesine bağlı Hasanefendi –Ramazan Paşa Mahallesi Kızılay Caddesi’nde yer alan ofiste Emircan – Paşa İnşaat ve Agoo hasar danışmanlığı markaları Kemal Yıldırım öncülüğünde günden güne büyümeye devam ediyor.

EMİRCAN – PAŞA İNŞAAT VE DEKORASYON EŞSİZ YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

Kalıp, duvar, fayans, alçı, sıva ve boya gibi temel inşaat alanlarının yanı sıra vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda temelden başlayarak anahtar teslim eşsiz yaşam alanları sunan Emircan-Paşa inşaat ve dekorasyon, vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor. 

İnşa ettikleri tüm evlerde önceliğim deprem ve çeşitli doğal afetlere dayanıklı yapıldığını ifade eden Kemal Yıldırım, inşaatın ilerleyen aşamalarında ise talep ve bütçe doğrultusunda tüm isteklere uygun yaşam alanları oluşturduklarına dikkat çekti.

Mutlu bir yaşam için dayanıklı ve şık bir evin önemini vurgulayan Yıldırım, “Vatandaşlarımıza ekonomik anlamda da önemli kolaylıklar sağlıyoruz. Aydın’ın çeşitli ilçe ve mahalleleri başta olmak üzere komşu illerden de talep yoğun” dedi.

GÜVENCENİZ AGOO HASAR DANIŞMANLIK

Trafik ve iş kazaları nedeniyle meydana gelen sakatlık ve ölümlerde maddi-manevi tazminat hakları ile ilgili danışmanlık hizmeti sağlayan Agoo Hasar Danışmanlığı, Kemal Yıldırım’ın Aydın’a kazandırdığı önemli markalar arasında yer alıyor.

Hasar danışmanlığı konusunda vatandaşların zaman zaman yanlış yönlendirildiğini ve yüksek  vaatler ile umutlandırılarak mağdur edildiğini ifade eden Yıldırım, “Mağdurları hiçbir zaman aldatmadım. Sürecin en başından sonuna kadar hep belgelerle konuştum. O yüzden bizim şirketimize olan güvenleri tam. Hak sahiplerinin haklarını teslim ediyoruz. Bu konuda yeterli bilgi ve tecrübeye sahibiz” dedi. Yıldırım, danışmanlık sürecinin sonlanana kadar mağdurlara hayatın her alanında karşılık beklemeden maddi ve manevi destekte bulunduklarını da sözlerine ekledi.

REKLAM-4