İyi Parti Söke'de büyük şok! İyi Parti Söke'de büyük şok!

Aydın’daki basın mensupları ile buluşan AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, Aydın'ın artık vakit kaybına tahammülü olmadığını belirtti. 


"KAVGAM DA SEVDAM DA AYDIN"


Savaş, “Ben Aydın’ın kayıp yıllarını telafi etmek için Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak karışınıza çıktım. Benim kavgam da sevdam da Aydın. Bu sefer Aydın kazanacak. Bunu inanarak söylüyorum. Başarmak için ilk önce inanmak gerekiyor. Ben inanıyorum ki bu kez Aydın kazanacak. Artık Aydın’ın kaybetmeye tahammülü yok" dedi. 


"BUNU HAK ETMİYORUZ" 


Aydın'ın Ege bölgesinin en gözde şehriyken şimdi emsallerinden en az 15-20 geride bir şehir haline geldiğini ifade eden Savaş, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Bunu hak etmiyoruz. Bu şehir bize emanet. Bize emanet olan şehri yerel yönetim anlamında en iyi şekilde yönetmek, yatırımlar yapmak, hak ettiği yere ulaştırmak hepimizin görevi. Bunu inşallah hep birlikte yapacağız. Hep birlikte çalışacağız, hep birlikte kazanacağız ve hep birlikte bu şehri beraber yöneteceğiz. Ben, doğduğum büyüdüğüm toprakların borcunu ödemek için yola çıktım. Bu şehri çok seviyorum. Kavgam da sevdam da bu şehir için. Sizlerin her zaman görüşlerinizi alacağım. ‘Ben yaptım, ben bilirim, benim yaptığım doğru’ şeklinde bir yönetim tarzı hiçbir zaman olmayacak. Bunu net olarak sizlere söylüyorum. Bir kez daha söylemek istiyorum bu şehrin 5 yıl daha kaybetmeye tahammülü yok. Yerel yönetim anlamında bu kayıp yılları bir kez daha yaşamak istemiyoruz. Son bir haftadır sokaklarda dolaşırken birçok hemşehrilerimiz ‘artık yeter’ diyor. Hep birlikte çalışarak bu şehrin kaderini değiştireceğiz. Artık değişim şart."

Editör: Yusuf Yıldız