Aydın’da yunus ekiplerinin yaptığı çalışmalarda, çeşitli suçlardan aranan 35 şüpheli ya da hükümlü ile 5 hırsızlık şüphelisi suçüstü yakalandı. Çalışmalarda uyuşturucu ve silah da ele geçirildi.

Germencik'te zeytin hırsızını jandarma yakaladı Germencik'te zeytin hırsızını jandarma yakaladı

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Motosikletli Polis Timleri, yaptıkları çalışmalarda adeta göz açtırmadı.

Motosikletli Polis Timlerinin denetimleri suçlulara geçit vermedi.

Yapılan çalışmalarda kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçundan 10 yıl 3 ay 20 gün, bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık suçundan 2 yıl 1 ay, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçundan 2 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan ve çeşitli suçlardan aranması bulunan toplam 35 aranan şüpheli yakalandı.

Denetimlerde toplam 8 kişiden değişik miktarlarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 3 ruhsatsız tabanca, 26 fişek, 1 ruhsatsız av tüfeği, 1 kuru sıkı tabanca ele geçirildi.

Ayrıca yapılan ihbarlar üzerine motosikletli polis timlerinin müdahale ettiği olaylarda, 5 hırsızlık şüphelisi suçüstü yakalandı.

SİTEEEEEEE-6