Türkiye Bisiklet Federasyonu desteğiyle Aydın’da  Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı ve Festivali düzenlenecek.  Festival 17 Mart  Pazar günü saat 10.00'da Aydın Efeler Balıkköy’de başlayacak. 

DJ müziklerinin eşlik edeceği yarışmaya expo alanında, destekçilerin, kulüplerin ve bisiklet derneklerinin tanıtım stantları kurulacak.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliği Ekibi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun destekleriyle gerçekleştireceğimiz bu muhteşem organizasyonda, sporun ve eğlencenin buluşma noktasında olacaksınız. Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı, sadece bir yarış değil, aynı zamanda bir festival havasında geçecek. Sizleri bekleyen birbirinden heyecanlı anlar ve etkinlikler ile dolu bir gün sizleri bekliyor.

Expo alanımızda, sponsorlarımızın, kulüplerin ve bisiklet derneklerinin tanıtım standları ile karşılaşacaksınız. Ayrıca, prestijli bisiklet markalarının ürünlerini tanıtacakları standlar ve ücretsiz teknik servis hizmetleri de sizleri bekliyor olacak. Unutulmaz bir atmosfer için DJ müzikleri eşliğinde, festival tadında bir gün geçireceğiz.

Bu büyüleyici etkinlikle birlikte, sporun ve bisiklet tutkunlarının buluşma noktası olacağız. Siz de bu heyecan verici güne ortak olmak için bize katılın ve unutulmaz anlara tanıklık edin.

Unutmayın, 17 Mart 2024 Pazar günü Aydın Efeler Balıkköy’de, bisiklet tutkunlarının buluşma noktası sizleri bekliyor!”

Whatsapp Image 2024 02 29 At 09.05.18

Arıcı’dan Koçarlı’ya teşekkür konseri Arıcı’dan Koçarlı’ya teşekkür konseri