Aydın’ın Efeler ilçesinde ölümlü ve yaralamalı kazalara neden olduğu gerekçesiyle gündeme gelen direksiyon sınav alanı değişiyor. 

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan ile sürücü kursu sahipleri düzenlenen yemekli toplantıda bir araya geldi. 
Toplantının en önemli gündemi, bir çok kez ölümlü ve yaralamalı kazalara neden olan direksiyon eğitimi ve sınavı için kullanılan güzergahın değişmesi oldu. 
Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, yeni sınav parkurunun Efeler’e bağlı Ata Mahallesi’nde yer alacağını ve alanın bir iki ay içinde tamamlanmasını beklediklerini söyledi. 
“ÇOK KISA SÜREDE SORUN ORTADAN KALKACAK”
Ülken, şu ifadelere yer verdi:
“Efeler Belediye Başkanımız parkurdaki rampa işini yapacaklarını söyledi. Çok kısa sürede sorun ortadan kalkacak inşallah. Yeni parkur, Ata Mahallesi’ne yapılacak. Aydın’ın içinde ve Efeler Belediyesi’nin görev alanında bir yol. Bundan sonra oraya taşınacak inşallah. Bir iki ay içerisinde taşınma olur diye tahmin ediyorum.”

Koçarlı Cemevi ve Kültür Merkezi'nin temeli atılıyor Koçarlı Cemevi ve Kültür Merkezi'nin temeli atılıyor