Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüslerinin    okulların açılmasıyla birlikte araç sefer sayıları artırıldı.

Yeni eğitim-öğretim yılını  başlamasıyla birlikte  ulaşımda aksaklık ve gecikme yaşanmaması için otobüslerin sefer sayıları artırıldı.

Aydın Efeler Şehir içi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi’nden yapılan açıklamada,

“Aydın Efeler Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri olarak Aydın İli Efeler ilçesinde 160 adet 7,5 metre uzunluğundaki Halk Otobüslerimiz ile hizmet vermekteyiz.

160 Adet aracımızın tamamında bulunan yeni sistem kameralarımız ile araç içinde can ve mal güvenliğinizin en üst seviyede korunması sağlanmış olup her yaştan öğrencilerimiz araçlarımızı Gönül Rahatlığıyla kullanabilirler.

 Okullarımızın açılmasıyla özellikle öğrencilerimizin okula zamanında ulaşmalarında herhangi bir aksaklık ve gecikme yaşanmaması için araç sefer sayılarımızı artırarak seferlerimizi güncelledik. Güncel sefer saatlerimizi harita üzerinden  www.aydinsehirici.com web sitemizden takip edebilirsiniz.

12.09.2022 Pazartesi günü başlayacak olan 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının Öğrencilerimize, Velilerimize ve Tüm Milli Eğitim camiasına hayırlı olmasını ve başarılı geçmesini dileriz” ifadelerini kullanıldı.

Untitled-1-Recovered-Recovered