Aydın'da "yok artık" dedirten olay: üstüne çanak anten düştü Aydın'da "yok artık" dedirten olay: üstüne çanak anten düştü

Olay, Nazilli Yeni sanayi mahallesi 549 sokak üzerinde gece saatlerinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki Seyhan Can ile sanayide oto boyacılık yapan M.E. arasında alacak verecek kavgası başladı. 

Seyhan Can ile M.E. arasında telefonda başlayan tartışma evlerinin önünde devam etti. Seyhan Can, husumetlisinin evine giderek M.E. ve babası S.E.’yle tartışmaya başladı. Yaşanan arbedede babasının kavga ettiğini gören M.E., evden aldığı ekmek bıçağını Seyhan Can’ın göğsüne sapladı. Bunun üzerinde Seyhan Can da yanında bulundurduğu bıçağı çekerek M.E ve babası S.E 'yi yaraladı. 

İhbar üzerine bölgeye 112 Acil Servis ve polis ekipleri sevk edildi. Çevredekiler, Seyhan Can’ı kendi imkanlarıyla hastaneye götürdü. Talihsiz genç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Olay yeri inceleme ve cumhuriyet savcısının tespitlerinin ardından Can’ın cansız bedeni Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavi için önce hastaneye götürülen S.E. ve M.E. ise işlemlerinin altından gözaltına alındı.