(HABER: İsmail ÖRS)

Efeler’de doğal ve ekonomik ürünlerin vatandaşlarla sunulduğu yer olan Çınar – Artunç Baharat, Hasanefendi – Ramazan Paşa Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Sevgi Yolu mevkiinde, 20 yıllık deneyim ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile alanında zirvede yer alıyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yüzlerce ürün çeşidinin olduğu Çınar – Artunç Baharat’ta bitki çayları ve yağları, çeşitli baharat grupları, sebze kurutmalıkları, pekmez çeşitleri ile doğal saç ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra geleneksel ürünler de bulunuyor.

Koronavirüs sürecinde doğal ve bitkisel olan ürünlere ilginin arttığını ifade eden işletme sahibi Ahmet Çamoğlu, “İşinizde dürüst davranır ve müşterilerinize kaliteli ürün satışı yaparsanız her zaman kazanırsınız. Ben hep böyle olmaya çalıştım. Bununla birlikte koronavirüs sürecinde doğal ve bitkisel ürünlere ilgi arttı. Bu durumun nedeni ise, salgına karşı çözümü bitkisel yollarda arama ve bağışıklık sistemini bu yöntemle güçlendirme amacıydı” diye konuştu.

HEM ÜRETİCİ HEM DE MÜŞTERİLERİMİZ KAZANIYOR

Aydın’ın çeşitli mahallelerinde yaşayan vatandaşlar tarafından tamamen doğal olarak yetiştirilen sebzelerden elde edilen kurutmalıklar hem görüntüsü hem de lezzeti ile sofraları süslüyor. İş yerinde satışını yaptığı kurutmalıkları, yerel üreticilerden aldığını belirten Çamoğlu, “Bu ürünler toptancılarda da var ve maliyeti daha düşük. Fakat biz köylümüzün yetiştirdiği ürünleri tercih ediyoruz. Bu şekilde hem yerel üreticimiz kazanıyor hem de müşterilerimize en doğal kurutmalıkları sunuyoruz” dedi.

Çınar – Artunç Baharat’ın en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alan bitki çaylarının da yerel üreticiler aracılığıyla müşteriler ile buluştuğuna dikkat çeken Çamoğlu, “Her türlü bitkiyi mevsiminde alıyoruz. Kendimiz kullanmadan da satışa sunmuyoruz. Doğallığından şüphe duyduğum ve tüketmediğim hiçbir bitkiyi burada satmıyorum” ifadelerini kullandı.

Çınar - Artunç Baharat ile iletişim kurmak için: 0 533 255 62 61

SİTE-10