FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydın Galatasaraylılar Taraftarlar Derneği, geçtiğimiz günlerde yeni yönetimi seçti. Fevzi Eryalçın başkanlığındaki yeni yönetimde Gökhan Sandıkcı, Emin İlker Arslan, Serkan Çoban,

Hakan Maraş, Emel Uşaklı, Efe Sadegönül, Ali Yalçın Güngör, Hasan Kaya, Özge Erdoğan ve Engin Erensoy yer aldı. Yeni yönetim, Galatasaray’ın 24’üncü şampiyonluğa ulaşmasının ardından Akarsu Park’ta gece düzenledi. Gerçekleştirilen gecede Galatasaraylı taraftarlar, şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, Aydın Sanayi Odası Başkanı Gökhan Maraş başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katıldığı gece, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Gecede yönetim kurulu adına konuşan Hakan Maraş şu ifadeleri kullandı:

“Derneğimizin geçmişten bugüne birçok çalışması var. Sürecin içine bizim de dahil olmamız ile birlikte özellikle derneğimizin kuruluş amacına yönelik önemli çalışmalar yapacağız. Derneğimiz, hiçbir şahsi ve kurumsal menfaat gözetmeden Galatasaray’a hizmet etmek amacıyla bu yola çıkmıştır. Derneğimiz, her daim Galatasaray’ın ortak menfaatlerini gözeten, polemikten uzak, kurucu ve yapıcı bir çalışma prensibine sahip bir anlayışla çalışmalarını sürdüren, Galatasaray’ı daha ileriye taşımak adına projeler üreten, Türkiye’nin en büyüğü Galatasaray’ımızı en iyi şekilde temsil eden üyelerden oluşmaktadır. Bu uğurda vizyonumuz Galatasaray ve Türk sporunun Aydın ilindeki geleceğine yön veren en saygın ve etkin derneği olmaktır. Yeni dönemdeki yönetimimizde bir takım çalışma komisyonları oluşturduk. Kısa vadede yani 12 ay içerisinde en az 300 aktif üye sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. 24. şampiyonluk kupasını Aydın’a getirme hedefimiz var. 1 yıl içerisinde en az 2 tane sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmeyi düşünüyoruz. 1 ve 3 yıllık orta vadeli planlarımızda teşkilatlanma olarak en az 400 aktif üyeye ulaşmayı hedefliyoruz. Kulüp temsiliyetini delege statüsüne yükseltmek ve kombine bilet sayılarında ulaşılabilir bir sayıya gelmek istiyoruz. Bunları başaracağımıza inanıyoruz. Bizim yönetim olarak hedeflerimiz bunlar. Önümüzdeki yıllar içerisinde sizlerle daha fazla gerçekleştireceğimiz etkinliklerde buluşarak bizlere olan desteğinizi eksiltmeden nice 24-25 şampiyonlukları hep birlikte kutlamak ve önümüzdeki yılda 5. yıldızı sizlerle birlikte göğsümüze takmak istiyoruz”

Maraş’ın ardından konuşan Başkan Fevzi Eryalçın, “2014 yılında derneğimizi Aydın’da kurduk. Birçok etkinlikler, sosyal faaliyetler yaptık ama Aydın’da yaptığımız en büyük faaliyetlerimizden birisi Aydın’ın göbeğinde Metin Oktay Parkı’nı açmaktır. Ben bununla gurur duyuyorum. Çok güzel bir park oldu. Çok mücadele verdik bu parkın açılışında. Daha sonra araya bir korona dönemi girdi. Her şeyde olduğu gibi spor faaliyetlerine ara verildi. Bir anlamda bizim de derneğimiz uykuya yattı diyebilirim. Korona dönemi geçtikten sonraki ilk genel kurulumuz yapıldı. Genel kurulumuza çok değerli, genç ve heyecanlı arkadaşlarımız katılarak, üye olarak hatta yönetime girerek Aydın’da hakikaten inandığım ve benim hep hayal ettiğim güzel bir Galatasaray yönetimi oluştu. Bu yönetim ilk meyvelerini verdi. Onlara kendim ve hepiniz adına çok teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra derneğimizde bir üye patlaması oldu. Derneğimize gelen yeni üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.

TARAFTARLAR COŞTU

Büyükşehir Belediyesi Aydınlılara hizmet etmeyi sürdürüyor Büyükşehir Belediyesi Aydınlılara hizmet etmeyi sürdürüyor

Konuşmaların ardından gecenin düzenlenmesinde emek ve destek veren kişilere plaket verildi. Plaket törenin ardından dans gösterisi büyük beğeni topladı. Sürpriz sahne gösterileri ve after partinin de olduğu gecede Mümtaz Ateş, Galatasaray marşlarıyla sarı-kırmızılı taraftarları coşturdu. ‘Yıldızların Altında Yeni Zaferler Yolunda’ mottosuyla gerçekleştirilen gecede Galatasaraylı taraftarlar, şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Editör: Meltem Danışman