Aydın’ın Köşk ilçesinde kamu malına zarar verme ve hırsızlık suçundan aranan E.D.ve kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak, kullanmak suçlarından aranan İ.A. yakalandı.

E.D.’nin hakkında toplam 5 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunurken İ.A.’nın ise1 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi.

Koçarlı ilçesinde büyük veya küçükbaş hayvan hakkında hırsızlık ve alkol veya uyuşturucu maddenin etkisi altında araç kullanma suçlarından aranan ve hakkında toplam 7 yıl 19 ay 26 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.K yakalandı.

Koçarlı’da kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçlarından aranan M.Ö. yakalanırken hakkında 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu öğrenildi.

Bozdoğan ilçesinde nitelikli konut dokunulmazlığını ihlal etmek suçundan aranan ve hakkında toplam 1 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.Ö yakalandı.

Efeler ilçesinde ise basit tehdit, hakeret, kişiye hürriyetinden yoksun kılma suçundan aranan A.E. yakalanırken hakkında toplam 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenildi.

Aydın’da sokak satıcılarına operasyon Aydın’da sokak satıcılarına operasyon

E.D., İ.A., F.K., M.Ö., F.Ö. ve A.E., sevk edildiği adli makamlarca cezaevine gönderildi.