Toplu açılış ve temel atma töreni kapsamında yarın Aydın’a gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İncirliova ilçesindeki afişleri, yırtılarak söküldü. İlçedeki konuyla ilgili reklam çadırları da kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce saldırıya uğradı. 
“KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”
AK Parti İncirliova İlçe Teşkilatı tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Aydın’a gelişi ile ilgili ilçe bölgelerine asılan afiş ve reklam çadırlarının kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce saldırıya uğramıştır. AK Parti İncirliova Teşkilatı olarak afişlerimize yapılan çirkin saldırıyı ilk etapta şiddetle kınadığımızı duyurmak isteriz.
Aslında daha önceden de görmeye alışık olduğumuz, muhalefetin karalayıcı, iftiracı, zarar verici bu siyaset üslubu, neredeyse her seçim döneminde karşılaştığımız tablodur. Bu bizleri pek şaşırtmadı. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun tepkinizi bu şekilde saldırarak göstermeniz sizlerin siyasi seviyenizi ortaya koymaktadır. Demokraside tepkileri göstereceğimiz tek yer sandıktır. Fakat bunu hazmedemeyenler tepkilerini afislere zarar vererek göstermektedir. Yasal işlemleri başlattık ve konunun bizzat takipçisi olacağız” ifadelerine yer verildi.