İYİ Parti’yi PKK ve FETÖ ile kol kola durmakla suçlayan Kahraman, MHP rozeti taktı. Kahraman, “Aydınlı hemşerimizi Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’yi desteklemeye davet ediyorum” dedi.


Köşk Belediye Meclis Üyesi Cemil Kahraman, İYİ Parti’den istifa ederek MHP’ye katıldı. 
MHP Köşk İlçe Başkanlığında akşam saatlerinde rozet takma töreni düzenlendi. 
Törene MHP MYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, MHP Köşk İlçe Başkanı Levent Güler, Köşk Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Balaban, meclis üyeleri ve partililer katıldı.
MHP üyesi olan Cemil Kahraman’a rozetini MHP MYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan taktı.
‘HPD VE FETÖ ORTAKLIĞI’ VURGUSU
Törende konuşan Cemil Kahraman, İYİ Parti’yi HDP ve FETÖ ile yan yana durmakla suçladı. Kahraman, “Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak ortaklığı yapan, FETÖ iltisaklı adayları listelerine dolduran Millet İttifakı’nın içinde hiç bir itirazı, hiç bir şerhi olmadan yer alan İYİ Parti’den bugün itibarıyla istifa ediyorum” dedi.
“MİLLET CAN DERDİNDEYKEN MAL DERDİNE DÜŞTÜLER”
“Bu millete, 7 ortaklı bir koalisyon hükümeti önerisinden başka verecek bir şeyi olmayanların siyasi hırslarıyla, siyasi kinleriyle ülke yönetilemez!” diyen Cemil Kahraman, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerini bırakıp Cumhurbaşkanı Yardımcılığını kabul etmeyeceğini herkesin bildiği, “icraatsız” belediye başkanlarını yanına alıp şehir şehir gezmek bir kere özgüvensizliktir, baştan yenilgiyi kabul etmektir!
Dünya görüşleri birbirlerinin aksi olan 7’li Masa müdavimleri, yaşadığımız deprem felaketi sürecinde, millet can derdine düşmüşken, mal paylaşımına düşüp masayı dağıtmışlardı.
Dolayısıyla ne kadar “güvensiz”, her an krize açık bir oluşum olduklarını herkese göstermişlerdir.”
ERDOĞAN VE MHP İÇİN OY İSTEDİ
“Bundan sonraki siyasi hayatıma, kendisine “Ülkücü” diyen herkesin baba ocağı, Türkiye’nin sigortası ve Türk Milliyetçilerinin tek adresi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nde devam edeceğimi beyan ediyorum. 
Dünyevi hiç bir menfaate eyvallah etmeyen, siyasetini
“Önce Ülkem ve Milletim” anlayışıyla yapan, “Benim Aklım hep Türkiye’dir” diyerek  gecesini gündüzünü milletine adayan, Bilge Lider Sayın  Devlet Bahçeli beyefendiye şükranlarımı sunuyorum.
Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumu kamuoyuna ilan ediyorum.
Bu vesileyle tüm Milletimizi ve Aydınlı hemşerimizi Cumhurbaşkanlığı seçiminde Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’yi desteklemeye davet ediyorum.
Bu vesileyle, Milliyetçi Hareket Partisi Köşk İlçe Başkanımız Sayın Levent Güler’e, MHP MYK üyesi ve Milletvekili Adayı Sayın Burak Pehlivan’a destekleri için teşekkür ediyorum.”
“YEZİD’LE KAZANMAKTANSA, HÜSEYİN’LE ŞEHADETE TALİBİZ”
MHP MYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, Cemil Kahraman’a MHP rozeti taktı. Törende konuşan Pehlivan, MHP Lideri Bahçeli’nin çağrısını yineledi. Pehlivan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin çağrısına uyarak; Ülkemizin geçirdiği bu zor süreçte vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığından yana tavır koyan kıymetli Belediye Meclis Üyesi Cemil Kahraman’a yuvasına hoş geldin diyoruz.
Bu noktada 7’li masanın tavrından ve durumundan rahatsız olan tüm vatandaşlarımızı ve dava arkadaşlarımızı da MHP çatısı altında birleşmeye ve güç birliği yapmaya davet ediyoruz.
Yezid’le kazanmaktansa Hüseyin’le şehadete de talibiz. MHP olarak tavrımızda kararımızda bu konu da nettir.
Bu katılımın Milliyetçi Ülkücü Hareketimize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.”

,mhp2-1