Aydın’ın İncirliova ilçesinde jandarma ekipleri bir bağ evine yaptıkları baskında 2 kişiyi yakalarken, aramada çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, jandarma ekipleri, Dereağzı Mahallesi’ndeki bir bağ evine baskın gerçekleştirdi. Adrese düzenlenen operasyonda 4 gram metamfetamin, 3 adet uyuşturucu kullanma aparatı, 1 adet uyuşturucu kullanma  aparatı, 1 adet hassas terazi, 4 kök hint keneviri  ele geçirildi. Operasyon sonucu (B.T.) ve (O.C.) isimli kişiler yakalanarak gözaltına alındı.

22 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişi yakalandı 22 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişi yakalandı

Ayrıca Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu suçlarından yakalanan 3 kişinin, dolandırıcılık suçlarından da arandığı ortaya çıktı.

 jandarma ekipleri, Sultanhisar ilçesi Salavatlı Mahallesi’ndeki bir araca baskın gerçekleştirdi. Adli makamlardan alınan arama ve yakalama kararına istinaden A.S.N., A.K., F.K. isimli 3 kişiye yönelik yapılan baskında 193 gram sıvı metamfetamin maddesi ele geçirildi. Operasyonda 3 şüpheli gözaltına alınırken, yapılan sorguda yakalanan 3 kişinin, dolandırıcılık suçlarından da arandığı ortaya çıktı.

bağ