Nazilli'de genç kadının sır ölümü intihar değil cinayet çıktı Nazilli'de genç kadının sır ölümü intihar değil cinayet çıktı

Aydin Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri çalışmalarına hız verdi. Edinilen bilgiye göre,  Orta Mahallede yapılan çalışmada B.V isimli şüpheli, annesi F.V.’yi silahla öldürmek istedi. Toplam 5 dosyadan 12 yıl hapis cezası ile aranan B.V yakalandı. Efeler Mahallesinde ise  kasten öldürmek suçundan 9 yıl 9 ay hapis cezası ile aranan T.K yakalandı. 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Aydin Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ve Yunus Timleri olarak son günlerde yapılan çalışmalarda, hırsızlık suçundan aranan ve 19 yıl hapis cezası bulunan E.K., yine hırsızlık suçundan aranan 5 yıl hapis cezası bulunan T.Ş. , silahla yağma suçundan 8 yıl 7 ay hapis  cezası bulunan S.A.,  ile toplamda 55 kişi yakalandı. Yapılan uygulamalarda 2 adet ruhsatsız ateşli silah  ele geçirildi. 4 farklı kişi üzerinde ise narkotik maddeler yakalandı.