(İSMAİL ÖRS) Suçunu itiraf eden şüpheli, ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.


Olay, geçen temmuz ayında Efeler'de meydana geldi.
İddiaya göre,  20 yaşındaki K.B. kendisiyle aynı mahallede yaşayan 7 yaşındaki zihinsel engelli çocuğu yerleşim alanının dışındaki boş bir araziye götürdü.. K.B. burada küçük çocuğa tecavüz etti. 
 Yaşanan iğrenç olay bir süre sonra ortaya çıktı. İhbar üzerine harekete geçen jandarma ekipleri şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.
Tecavüz zanlısı, karakoldaki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Mağdur çocuk ise bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi.


59 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİ
Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında 7 yaşındaki zihinsel engelli çocuğa tecavüz eden K.B., hakkında 'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma'
suçları ile bu suçların cezayı artırıcı halleri nedeniyle 15 yıldan 59 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
İddianame, Aydın 1.Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. 
K.B., ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.


SUÇUNU İTİRAF EDİP "PİŞMANIM" DEDİ
İddianamede şüphelinin ifadesine de yer verildi. Suçunu itiraf eden K.B., "Pişmanım" diye konuştu. K.B., ifadesinin devamında,   Mağdur çocuğun yerleşim alanının dışına çıktığını gördükten sonra peşinden gittiğini ve bir süre sonra çocuğa istismarda bulunduğunu anlattı. K.B., "Cinsel tatmin yaşamadım" dedi.
Öte yandan iddianamede yer alan detaylara göre, mağdur çocuğun olaydan sonra evine gittiği ve annesine 'canım acıyor' dediği öğrenildi. Ailenin bu sözler üzerine harekete geçerek iğrenç olayı ortaya çıkardığı bilgisine ulaşıldı.

teca