Aydın Zafer Partisi’nde en kritik görev olarak kabul edilen “Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı” görevine Ercan Arslan getirildi.

Kuruluşu 4 ay gibi kısa bir süre önce gerçekleşen ve Genel başkanlığını İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın yaptığı Zafer Partisi’nde teşkilatlanma çalışmalarına hız verildi. Genel merkezden “baskın seçime hazır olun” talimatı alan Aydın Zafer Partisi yönetimi de özel gündemle toplandı. Aydın Zafer Partisi İl Binasında yapılan yönetim kurulu toplantısında “Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı” kritik görevine Ercan Arslan’ın getirilmesine oy birliği karar verildi. Bu atama ile Aydın Zafer Partisi’nde il genelinde teşkilatlanma çalışmalarından Ercan Arslan sorumlu olacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Arslan “Zafer Partisi Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliğini ülke için kurtuluş reçetesi gören yeni kurulmuş bir parti. Anadolu’nun eziyetini çeken ama refah payı olarak hak ettiğini alamayan Kavruk Anadolu İnsanının sesi nefesi bir parti. Bu partiyi Aydın’ın 17 ilçesinde hem tanıtıp hem de teşkilatlandıracağız. İnşallah en kısa sürede teşkilatlanmayı tamamlayarak bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız.” dedi.

ERCAN ARSLAN KİMDİR?

Kuşadası’nda Atatürk Anıtı aslına uygun olarak yenilendi Kuşadası’nda Atatürk Anıtı aslına uygun olarak yenilendi

Aydın Zafer Partisi Kurucusu ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevine getirilen Ercan Arslan 1967 Yenipazar doğumlu. Lisans - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunu olan Arslan Aydın il merkezi ve çeşitli ilçelerde Öğretmenlik-Okul yöneticiliği görevleri yaptıktan sonra 2019 yılında emekli oldu. Emekli olduktan sonra kurduğu bir şirket ile reklam ve promosyon sektörüne adım atan Arslan halen bu işini sürdürmekte olup, evli 2 çocuk babasıdır.

Türk Milliyetçisi kimliği ile tanınan Arslan çalışma hayatı içinde gazeteci kimliği ile de basın camiası tarafından yakından tanınıyor. Aydın’da uzun süre yayın hayatında kalan Aydın ilk haber gazetesinin kuruluşunu ve editörlüğünü de yapan Ercan Arslan aynı zamanda Aydın Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Çeşitli gazetelerde makaleleri yayınlanan Arslan’ın Aydın’da görev aldığı STK’lar ise şunlardır.; Aydın Ülkü Ocakları Yöneticiliği, Aydın Türk Ocakları Yöneticiliği ve Denetçiliği, Yenipazar Karaçakal Yörükleri Eğitim ve Kültür Derneği Kuruculuğu ve yöneticiliği, Aydınspor 1923 Kulübü üyeliği, Aydın Yıldızspor Kulübü Derneği Üyeliği.