Yüksek kalitede öğrenme ve öğretme yaklaşımı ile profesyonel dünyada geçerli bilgileri sistemine entegre ederek, 56 yıllık deneyim ve birikimle Türkiye’nin 55 ilinde 116 kampüste eğitim öğretime devam eden Uğur Okulları, 2023-2024 eğitim öğretim yılı itibariyle Aydın’da da ilkokul ve anaokulu kademelerinde eğitim veriyor.

Efeler İlçesi Kemer Mahallesi’nde bulunan Uğur Okulları Aydın Kampüsü’nde anaokulu,ilkokul  ve ortaokul kademelerinde 2024-2025 eğitim öğretim yılı için erken kayıt döneminin yanı sıra İlkokul 1. Sınıf tanıtım günleri de başladı.

Uğur okulları bursluluk sınavında yüzde 100 doluluk bekleniyor Uğur okulları bursluluk sınavında yüzde 100 doluluk bekleniyor

Bu yıl eğitime başladıkları ilkokul ve anaokulu kademelerinde başarılı ve mutlu bir yıl geçirdiklerini belirten Aydın Uğur Okulları Okul Kurucu Müdürü M.Aycan Dede, “İlkokul ve anaokulu kademelerimiz geçtiğimiz yıl yoğun bir ilgi görmüştü ve başarılı bir şekilde eğitim dönemimiz devam ediyor. Yeni dönem için erken kayıt dönemimizin başlamasıyla gerek iç kayıtta, gerekse yeni kayıtlarda önemli bir mesafe kat ettik. Önümüzdeki yıl için 1. Sınıf tanıtım günlerimiz de başladı. Velilerimiz okulumuza gelerek, öğretmenlerimizle görüşüyor ve Uğur Okulları ayrıcalıkları hakkında bilgi alıyor. Aydın Uğur  Ortaokulu olarak da Türkiye’deki kampüsler arasında ilk üçte yer almak bizi gururlandırıyor. Aydın Uğur Okulları olarak anaokul, ilkokul ve ortaokul geçen yıl olduğu gibi yeni dönem için de gösterilen ilgi bizleri son derece memnun ediyor. Bizleri tercih eden velilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.