Yüksek kalitede öğrenme ve öğretme yaklaşımı ile profesyonel dünyada geçerli bilgileri sistemine entegre ederek, 55 yıllık deneyim ve birikimle Türkiye’nin 55 ilinde 116 okulda eğitim öğretime devam eden Uğur Okulları, Aydın’daki eğitim hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. Efeler İlçesi Kemer Mahallesi’nde bulunan Uğur Okulları Aydın Kampüsü, güçlü akademik kadrosuyla 2023-2024 eğitim öğretim yılında okul öncesi ve ilkokul kademelerinde eğitim vermeye başlıyor.
 

1 NİSAN’A KADAR GEÇERLİ


Okul öncesi ve ilkokul kademeleri için 1 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli ilk yıla özel yüzde 25 indirimli erken kayıt avantajı sağladıklarını belirten Aydın Uğur Okulları Kurucu Müdürü Aycan Dede, “İlkokul ve okul öncesi kademelerinde 2023-2024 eğitim öğretim yılı için öğrenci kontenjanlarımız belirlendi. Bu kapsamda ilk yılımıza özel erken kayıt döneminde sınırlı sayıda kayıt için yüzde 25 indirimli erken kayıt avantajı sunuyoruz. İlkokul ve okul öncesi kademeleri için kayıtlarımıza Aralık ayında başladık. Öğrenci velilerimizi erken kayıt avantajları için Uğur Okulları Aydın Kampüsü’ne bekliyoruz” dedi.
 

UĞUR AYRICALIKLARI

Öğrencilerine en donanımlı eğitim olanaklarını sunan Uğur Okulları; çağdaş eğitim ortamı, öğrencilerin analitik düşünme becerilerini geliştiren erkenSTEM & STEM yaklaşımı, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, kodlama eğitimi, yoğunlaştırılmış yabancı dil eğitimiyle ayrıcalıklı bir eğitim kurumu olmaya Aydın Kampüsü’nde de devam edecek.

Eğitimde teknoloji entegrasyonunun ön planda tutulduğu Uğur Okulları’nda okul öncesinden itibaren tüm kademelerde, Yapay Zeka Temelli Öğrenme ve Öğretme Platformu Metodbox kullanılıyor. Metodbox içinde müfredata uygun dersler, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri gibi binlerce içerik bulunuyor. Teknoloji okuryazarı nesiller yetiştirme hedefiyle hazırlanan eğitsel içerikler, öğrencilere derslerde öğrenmiş oldukları konuları platform üzerinden pekiştirme ve eksiklerini giderme fırsatı sağlıyor.

2222