FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlk yılını coşkulu bir şekilde tamamlayan Aydın Uğur Anaokulu güzel eğitim yılını taçlandırarak sonlandırdı. Okul Kurucu Müdürü M. Aycan Dede ‘’ Yüksek kalitede öğrenme ve öğretme yaklaşımı ile profesyonel dünyada geçerli bilgileri sistemine entegre ederek, 56 yıllık deneyim ve birikimle Türkiye'nin 55 ilinde 116 okulda eğitim öğretime devam eden Uğur Okulları, 2023-2024 eğitim öğretim bir başarıya daha imza atarak Aydın Uğur Okulları Anaokulu Kademesi olarak mezun vermenin gururunu yaşıyoruz’’. Bu yıl Eğitime başladıkları Anaokulu kademelerinde başarılı ve mutlu bir yıl geçirdiklerini belirten Aydın Uğur Okulları Okul Kurucu Müdürü M. Aycan Dede, " Anaokulu kadememiz geçtiğimiz dönem yoğun bir ilgi görmüştü ve Gelecek eğitim öğretim dönemi içinde başarılı bir şekilde erken kayıt dönemimizin başlamasıyla gerek iç kayıtta, gerekse yeni kayıtlarda önemli bir mesafe kat ettik, Velilerimiz okulumuza gelerek, öğretmenlerimizle görüşüyor ve Uğur Okulları ayrıcalıkları hakkında bilgi alıyor. Aydın Uğur Ortaokulu olarak da Türkiye'deki kampüsler arasında ilk üçte yer almak bizi gururlandırıyor. Aydın Uğur Okulları olarak anaokul, ilkokul ve ortaokul geçen yıl olduğu gibi yeni dönem için de gösterilen ilgi bizleri son derece memnun ediyor. Bizleri tercih eden velilerimize teşekkür ediyoruz." dedi.

DİJİTAL ÖĞRENME VE ÖĞRETME PLATFORMU METODBOX

Eğitimde teknoloji entegrasyonunun ön planda tutulduğu Uğur Okulları’nda okul öncesinden itibaren tüm kademelerde, Yapay Zeka Temelli Öğrenme ve Öğretme Platformu Metodbox kullanılıyor. Metodbox içinde müfredata uygun dersler, konu anlatımları, soru bankaları, videolar, çalışma fasikülleri gibi binlerce içerik bulunuyor. Teknoloji okuryazarı nesiller yetiştirme hedefiyle hazırlanan eğitsel içerikler, öğrencilere derslerde öğrenmiş oldukları konuları platform üzerinden pekiştirme ve eksiklerini giderme fırsatı sağlıyor.

İNGİLİZCE EĞİTİM

Skills (Haftada 3 Saat)

Main Course (Haftada 9 Saat)

AKADEMİK EĞİTİM

Buharkent Meslek Yüksekokulu yeni bölümlerle büyüyecek Buharkent Meslek Yüksekokulu yeni bölümlerle büyüyecek

Çember Zamanı (Haftada 3 Saat)

Günlük Yaşam Becerileri (Haftada 2 Saat)

Okuma Yazma Becerileri (Haftada 2 Saat)

Matematik ve Büyük Keşifler (Haftada 2 Saat)

P4U (Haftada 2 Saat)

U-BIT (Haftada 2 Saat)

Metodbox-JU KİD (Haftada 2 Saat)

Yaratıcılık ve Koordinasyon (Haftada 1 Saat)

Proje Yöntemiyle Öğrenme (Haftada 2 Saat)

Asalet ve Zarafet Dersi (Haftada 1 Saat)

SOSYAL EĞİTİM

Okul Dışarıda (Haftada 4 Saat)

Görsel Sanatlar (Haftada 2 Saat)

Drama (Haftada 1 Saat)

Erken Stem (Haftada 1 Saat)

Satranç (Haftada 1 Saat)

Müzik (Haftada 1 Saat)

Değerler Eğitimi (Haftada 2 Saat)

Tenis ( 1 Saat )

Efeler İlçesi Kemer Mahallesi'nde bulunan Uğur Okulları Aydın Kampüsü'nde anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde 2024-2025 eğitim öğretim yılı için erken kayıt dönemi devam etmektedir.

Editör: Meltem Danışman