banner47

‘Ulaşım ağını ileriye taşıyoruz’

Köşk merkez ve mahallelerinde yol çalışmalarına aralıksız devam eden Köşk Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler; Çiftlik ve Cumayanı mahallelerinde bordür ve kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

‘Ulaşım ağını ileriye taşıyoruz’
banner68

Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler’in talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü tarafından değerlendirilerek yapılan programlar çerçevesinde ilçe genelindeki bozuk yollar onarımdan geçiyor. Ekiplerin çalışmaları mahalle sakinlerince memnuniyetle karşılanıyor.

“İLÇEMİZDEKİ ULAŞIM AĞINI İLERİYE TAŞIYORUZ”

Belediyenin çalışmaları konusunda değerlendirmelerde bulunan ve ulaşımın önemine vurgu yapan Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; “Modern kentleşmenin önemli bir parçası olan ulaşım, insanların; hem toplumsal, hem de bireysel yaşamı açısından bir gereksinim ve zorunluluktur. Bu nedenle ulaşıma önem veriyoruz. 28 mahallemizde vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için ekiplerimiz yapılan program çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz yol düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla ilçemizdeki ulaşım ağını ileriye taşıyoruz. Köşk Belediyesi olarak müreffeh bir yaşam için, ayrım gözetmeksizin hemşehrilerimizin hak ettiği standartları ilçemizde sağlama gayretimiz devam edecek.” diye konuştu.

Yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren Cumayanı ve Çiftlik mahallesi sakinleri; Köşk Belediye Başkanımız Nuri Güler’e ve Belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139