banner47

Koldaş cinayetinde flaş gelişme: Metruk binada boğdum, ağaca astım

Aydın’ın Efeler ilçesinde Erkan Koldaş'ı öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan zanlının ifadesi ortaya çıktı. Cinayeti itiraf eden şüpheli, “Buluştuğumuz metruk evde iple onu boğdum, daha sonra arabanın bagajında zeytinlik araziye götürerek astım” dedi. 

Koldaş cinayetinde flaş gelişme: Metruk binada boğdum, ağaca astım
banner68

Efeler’e bağlı Mimar Sinan Mahallesi’nde geçen hafta ağaca asılı halde bulunan Erkan Koldaş’ın cinayete kurban gittiği öğrenildi. Soruşturma kapsamında tutuklanan katil zanlısı, cinayeti itiraf etti. İfadesinde, Erkan Koldaş’ın kendisini ailesiyle tehdit ettiğini söyleyen zanlı “Erkan Koldaş zaman zaman beni tehdit eder, benden para isterdi. 50 bin TL para hazır etmemi istedi. O gün ben aracımla Cumhuriyet Mahallesindeki Nevzat Biçer Parkındaki otoparka geldim. Orada buluştuk. Kendisiyle aramızda bir tartışma yaşandı. Onu ittim. Yere düştü ve kriz geçirdi. Ben öldüğünü ya da bayıldığını sandım. Başka bir yere götürmek için aracımın bagajına koydum. Bagaja koyduğumda kendine geldi. Daha önce buluştuğumuz metruk bir ev vardı. O eve gitmesini söyledim. Tekrar buluştuk” dedi. 
“ÖNCE BOĞDUM, KURTULMAK İÇİN AĞACA ASTIM”
Koldaş’ın metruk binaya gelirken yanında ip getirdiğini ve o iple kendisine saldırdığını anlatan zanlı, “Boğuştuk, ipi elinden aldım. Hareketsiz gelinceye kadar onu sıktım. Daha sonra cesedi aracımın bagajına koydum. Cesetten kurtulmak için Mimar Sinan Mahallesi’ndeki zeytinlik alana gittim, orada ağaca astım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fidan sagdic
Fidan sagdic - 3 hafta Önce

.

SIRADAKİ HABER