banner47

İş insanı Eşin’den kurban bayramı mesajı

Aydın’ın tanınan iş insanı Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İş insanı Eşin’den kurban bayramı mesajı
banner68

Eşin mesajında, “Gönlü güzel kendi güzel kardeşlerim, uzun süredir ağız tadımızı kaçıran zorlu bir pandemi sürecinin ardından, çok şükür güzel bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bu bayram, bizi kıran, inciten, üzen, strese sokan, yoran, bu sebeple de aramıza mesafe koyduğumuz tüm eş dost ve akrabalarımızla barışma fırsatını yakaladığımız bir gün.

Bu bayram kurban edeceğimiz sadece büyük ve küçükbaş hayvanlar olmasın. Bu bayram öfkemizi ve dertlerimizi de kurban edelim. Çok kısa olan bu dünya hayatını üzüntüyle geçirmeye ne gerek var? Kime kalmış ki bu dünya bize kalacak? Sevmek sevilmek varken, kızmak küsmek niye olsun ki? Anlaşılmayı beklemek yerine anlamaya çalışırsak, hayat hem bizim hem de çevremizdekiler için daha iyi bir hal alacaktır.

Haydi şimdi bu bayramı sevdiklerimizle beraber doyasıya yaşamaya başlayalım. Bu vesileyle, genelde Ümmet-i Muhammed’in, özelde Aydınlı hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 18:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER