banner47

Esnaf zor günlerden geçerken, başkanlar Antalya'da toplandı

Pandemi nedeniyle esnaf zor günler geçirirken, Aydın Esnaf Odaları Birliği’nin Başkanlar Kurulu toplantısı için Antalya’daki bir otelde 3 günlük organizasyon düzenlemesi tepki çekti. Hem ekonomik açıdan eleştirilen toplantı, ‘Bu toplantı illa ki yapılacaksa, Aydın’da otel mi kalmadı? Bari Aydın otelleri kazansaydı” yorumuna neden oldu.

Esnaf zor günlerden geçerken, başkanlar Antalya'da toplandı
banner68

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB), il genelindeki oda başkanlarının katıldığı Başkanlar Kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Yılda en az bir kez zorunlu olarak yapıldığı öğrenilen toplantı için Antalya’daki bir otel tercih edildi.

Toplantıya ilişkin fotoğrafları, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, sosyal medya hesabından paylaştı.

“AYDIN’DA OTEL KALMADI MI?”

2020 yılının başlarından bu yana devam eden pandemi süreci nedeniyle esnaf ağır darbe almış, çok sayıda iş yeri kapısına kilit vurmuş haldeyken, Başkanlar Kurulu’nun 5 yıldızlı bir otelde gerçekleştirilmesi tepkilere neden oldu.

AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, yaşanan gider kayıplarına karşın, yapılan destekler konusunda yeterince talepkar olmamakla suçlanırken, diğer yandan bu şekilde hacama yapılması dikkat çekti.

Başkanlar Kurulunun yılda en az bir kez toplanmasının zorunlu olduğunu, toplantının da bu nedenle anlaşılabilir olduğunu kaydeden esnaf çevreleri, “Madem ki toplantı yapılacak, bari Aydın’da bir otel tercih edilseydi. Aydın’da otel mi kalmadı?” yorumunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2021, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER