banner47

Aydın’da yılbaşı bilet satışları başladı

Yeni yılın yaklaşmasıyla Aydın’da yılbaşı biletleri tezgahlarda yerini aldı. 40 yıldır şans oyunları satışı yapan İsa Çakmak, Aralık ayı itibariyle daha fazla yoğunluk beklediklerini söyledi. 

Aydın’da yılbaşı bilet satışları başladı
banner68

Yeni yıla bir ay kala Aydın’ın Efeler ilçesinde yılbaşı biletleri satışı başladı. Bilet satın alan vatandaşlar şimdiden umutlu bekleyiş içine girdi. 40 yıldır bilet satışı yapan İsa Çakmak, satışlarda henüz bekledikleri kadar hareketlilik olmadığını söyledi. Çakmak, “15 Aralık itibariyle daha fazla yoğun olur diye düşünüyoruz. Yeni yıl yaklaştığında bilet alımı daha fazla oluyor” dedi. 
 “BİR UMUT ÇIKAR DİYE HER YIL SATIN ALIYORUM”
Tezgahtan yılbaşı bileti satın alan Kemal Kızıl da, “İsa benim uzun yıllardır dostum. Her yıl buradan bilet alırım. Önceki senelerde çıkmadı ama bir umut belki bu sene çıkar diye bekliyoruz” diye konuştu. 
2022 YILBAŞI BİLET FİYATLARI
Öter yandan bu yıl tam bilet 120 TL, yarım bilet 60 TL, çeyrek bilet 30 TL olarak belirlendi. Büyük ikramiye ise 120 milyon lira. Çekiliş kapsamında verilecek toplam ikramiye tutarı ise 670 milyon 540 bin lira olacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139