banner47

Aydın Valiliği duyurdu: İşte yarın trafiğe kapalı olacak yollar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Ocak Cumartesi günü (Yarın) Aydın'a gerçekleştireceği ziyaret nedeniyle bazı yollar gün boyu veya geçiş esnasında trafiğe kapatılacak.

Aydın Valiliği duyurdu: İşte yarın trafiğe kapalı olacak yollar
banner68

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın Aydın'a gerçekleştireceği ziyaretin programı belli oldu. Saat 13.00’te Söke Kâğıt fabrikası açılış törenine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın daha sonra saat 15.00’te Atatürk Kent Meydanı Toplu açılış törenine katılarak, Aydınlılara seslenecek. Ayrıca saat 17.00’de AK Parti İl Danışma Toplantısına katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 19.00’da Adnan Menderes Demokrasi Müzesi’nin açılışını gerçekleştirecek.

AYDIN’DA YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Aydın Valiliği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kentte yapacağı ziyaret nedeniyle alınacak trafik tedbirlerini açıkladı. Valilikten alınan kararlara göre gün boyu veya geçiş esnasında trafiğe kapatılacak yollar şöyle;

ATATÜRK KENT MEYDANINA BAĞLANAN VE ZİYARET SÜRESİNCE TRAFİĞE KAPALI OLACAK GÜZERGÂHLAR

Hükümet Bulvarı Alt Kesim ile Kıbrıs Cadde Kavşağı arasında kalan güzergâh, Gençlik Caddesi Eski İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı ile Umut ve Sevgi Yolu arasında kalan güzergâh , İstasyon Bulvarı ile Bey Cami arasında kalan güzergâh, Cumhuriyet caddesi ile Abide Kavşağı arasında kalan güzergâh, İstiklal Caddesiyle Akbank Kavşağı arasında kalan güzergâh, Türkocağı Caddesi ile İstiklal Caddesi arasında kalan güzergâh

GEÇİŞ ESNASINDA TRAFİĞE KAPATILACAK VE ARAÇ PARKINA YASAK OLAN YOLLAR

Vali Konağı Caddesi, Kipa Kavşağı, Atatürk Bulvarı, Batı Gazi Bulvarı, Ramazanpaşa Kavşağı, Hükümet Bulvarı Üst Kesim, Doğu Gazi Bulvarı, ADÜ Varyantı, ADÜ Varyantı Çatal Köprü, Mehmet Sepetçi Kavşağı arasıMuğla Bulvarı, Denizli Bulvarı (Forum Kavşağı- Yeni Dörtyol Kavşağı Arasında Kalan Kısım) ve İzmir Bulvarı (Yeni Dörtyol Kavşağı – Vali Konağı Caddesi Arasında Kalan Kısım).

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 21:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139