banner47

Aydın Emniyetinin düzenlediği turnuvada kazanan belli oldu

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Gelecek Eğitimle Gelecek-2 adlı ÇOGEP proje kapsamında futbol turnuvasında kazanan belli oldu.

Aydın Emniyetinin düzenlediği turnuvada kazanan belli oldu
banner68

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen Gelecek Eğitimle Gelecek-2 adlı ÇOGEP projesi kapsamında çocukların moral ve motivasyonlarını güçlendirmek için proje düzenlendi. Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak İl merkezinde bulunan liselerden tespit edilen 15-17 yaş aralığında 120 öğrencimize yönelik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle birlikte futbol kursu düzenlendi.

11 ayrı okuldan 12 takım oluşturularak toplam 120 öğrencinin katılımıyla 1 Kasım 2021 ile 1 Aralık 2021 tarihleri arasında futbol turnuvası düzenlendi.

Bugün oynanan final maçında birincilik ile dereceye giren Süleyman Demirel Anadolu Lisesi takımına Efeler İlçe Emniyet Müdürü Kadir Erciyes, ikincilik ile dereceye giren Cumhuriyet Anadolu Lisesi takımına İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erol Barut, üçüncülük ile dereceye giren Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımına Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan tarafından kupa ve madalyaları takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2021, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139