banner47

Avşar: Makam için değil, hizmet için varız

Aydın Kuaför, Berber ve Güzellik Salonları Odası için adaylığını açıklayan ve seçim çalışmaları kapsamında meslektaşlarını ziyaret eden Serhan Avşar, “Makam için değil, hizmet için varız. Esnaf kardeşlerimiz teveccüh ve destek verirse her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum” dedi.

Avşar: Makam için değil, hizmet için varız
banner68

Yeni yılın ilk ayında seçim heyecanının yaşanacağı Aydın Kuaför, Berber ve Güzellik Salonları Odası’na adaylığını açıklayan Serhan Avşar, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Meslektaşlarının iş yerlerine giderek sorun ve taleplerini dinleyen Avşar, “Beni ve arkadaşlarımı gören esnaf arkadaşlarımız, dinamik ve samimi bir ekiple karşılaşmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiriyor” dedi.

“HER TÜRLÜ ZORLUĞU AŞACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Avşar, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizler esnaf arkadaşlarımızdan aldığımız olumlu görüş ve desteklerle bu yola çıktık, onların destekleriyle projeler planladık. Makam için değil, hizmet için varız. Gerçekten esnaf kardeşlerim ve meslektaşlarıma hizmet vermek istiyoruz. Yıllardır emek vererek bir yerlere gelmiş biri olarak, Esnaf kardeşlerimiz teveccüh ve destek verirse her türlü zorluğu aşacağımıza inanıyorum.”

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER