banner47
r

Söke'de köprü tamamlandı: 4 kilometrelik yol 300 metreye düştü

Söke’nin Nalbantlar ile Pamukçular Mahalleleri arasında yapılan köprünün inşası tamamlandı. Köprünün kullanımı ile 4 kilometrelik mesafe 300 metreye düştü.

Söke'de köprü tamamlandı: 4 kilometrelik yol 300 metreye düştü
banner68
banner108

Devlet Su İşleri tarafından Söke’nin Nalbantlar Mahallesi ile Pamukçular Mahallesi arasına yapılan köprünün inşaatı tamamlandı.

Köprü ile iki mahalle arasındaki 4 kilometrelik mesafe 300 metreye düştü.

Köprü ile ilgili açıklama yapan AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aziz milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Devam edeceğiz. Geçtiğimiz Ekim ayında DSİ 21. Bölge Müdürlüğümüzce yapımına başlanan Nalbantlar ile Pamukçular Mahallerimiz arasındaki 4 km'lik olan ulaşım yolunu 300 metreye düşüren köprümüzü 4 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak aziz milletimizin hizmetine sunuyoruz. Desteklerinden dolayı ömrünü milletine hizmete adayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyor, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Dr. Bekir Pakdemirli’ye, DSİ Genel müdürümüz Sn. Kaya Yıldız’a, DSİ 21. Bölge Müdürümüz Sn. Göktuğ İlter'e ve Personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2021, 20:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan özkan
Burhan özkan - 2 ay Önce

Birde bağarasından menderese kadar olan yoluda yapsalar saygılar ,metin yavuz

SIRADAKİ HABER