banner47
r

Koçarlı’ya yapılacak spor kompleksinin ihalesi gerçekleşti

Koçarlı’ya yapılacak spor kompleksinin ihalesi gerçekleşti
banner68
banner108

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçeye yapılacak spor kompleksi ihalesinin gerçekleştiğini duyurdu. Kaplan, çalışmaların bir ay sonra başlayacağını söyledi.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan talep ettiği spor yatırımları ile ilgili ilk etap yatırımlarını kapsayan yaklaşık 2 buçuk milyonluk spor kompleksi ihalesi gerçekleşti.

 Projede, açık halı saha, kapalı halı saha, tenis kortu, portatif tribün, futbol sahası, çevre düzenlemesi ve yürüyüş yolu bulunduğu belirtildi.  

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ihale ile ilgili müjdeyi Başkan Kaplan, sosyal medya hesabından vatandaşlara duyurdu.

“KOÇARLI’YA NE YAPSAK YAKIŞIR”

Kaplan, projeyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan ilçemiz adına talep ettiğimiz spor yatırımları ile ilgili İlk etapta ayrılan 2 buçuk milyonluk ödeneğin müjdesini MKYK üyemiz AK Parti Aydın Milletvekilimiz Sayın Metin Yavuz ile duyurmuştuk. Yapılacak yatırımlar ile ilgili ihale bugün gerçekleşti. Yaklaşık bir ay sonra çalışmalar başlayacak. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Aydın Milletvekillerimiz, İl Müdürümüz Sayın Cenap Fillikçioğlu ve yetkili personele şahsım ve vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum. Koçarlı’ya ne yapsak azdır. Koçarlı’ya ne yapsak yakışır.”   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER