banner47
r

İnternet değil, aidat tartışması çıktı

Efeler’de Türk Telekom görevlisi Gökhan Ç.’nin karıştığı ve bir kişinin yaralandığı bıçaklı kavganın internet bağlantısı yapıldığı sırada değil, aidat tartışması nedeniyle çıktığı öğrenildi. Görevli Gökhan Ç.’nin babasına yardım etmek için olay yerine gittiği ve bıçak kullanmadığı belirtildi.

İnternet değil, aidat tartışması çıktı
banner68
banner108

Türk Telekom Aydın İl Müdürü Ender Gök tarafından yapılan açıklamada, Orta Mahalle 217 Sokak’ta meydana gelen bıçaklı kavgada, yaralama olayına Türk Telekom personeli Gökhan Ç.’nin karışmadığı belirtildi.

Olayın ‘internet bağlantısı yapmak için gittiği evde yaşandığı’ yönündeki bilgilerin yanlış olduğunu ifade eden Türk Telekom Aydın İl Müdürü Ender Gök, kavganın özel bir konu olduğunu ve aidat ödeme sırasında çıkan tartışma nedeniyle yaşandığını açıkladı.

Türk Telekom görevlisi Gökhan Ç. de ifadesinde, babasının ağabeyine ait dairenin aidatını ödemek için olay yerine gittiğini, annesinin haber vermesi üzerine kendisinin de oraya ulaştığını söyledi. Gökhan Ç., “Bende bıçak yoktu. Önce kafama sert bir cisimle vurdular. Sersemledim. Babama bakarken S.A.’nın yaralandığını gördüm” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER