Efeler İlçesi Adnan Menderes Mahallesi’nde açılan Tempo Kişisel Gelişim Kursu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik hizmet verecek.

Tempo Gelişim Kursu bünyesinde ilkokuldan, liseye kadar tüm kademelerde 10-12 kişilik VIP sınıf konseptiyle ödev takibi, konu tekrarları, okula destek, kurumsal deneme sınavları, bireysel koçluk, özel ders paketleri, LGS - YKS hazırlık ve yabancı dil eğitimleri yer alıyor.
Yüksek kalitede öğrenme ve öğretme yaklaşımı ve deneyimli kadrosu ile ayrıcalıklı bir eğitim vermeye hazırlanan Tempo Kişisel Gelişim Kursu’nda Şubat ayında başlayacak eğitim çalışmaları için kayıtlar başladı.

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Tempo Kişisel Gelişim Kursu, yabancı dil eğitimi alanında uzman kadrosu ile de iddialı. Kurs yönetiminden yapılan açıklamada, “Yabancı dil eğitimlerimiz, tamamen İngilizceyi iletişim odaklı olarak kullanmaya ve sevdirmeye dayalı. Bunu sağlamak için de uzman öğretmen kadromuzla birlikte yeri geldiğinde oyun oynayarak, yeri geldiğinde aktivite yaparak hem görsel, hem işitsel anlamda dil becerilerini geliştiriyoruz. Her öğrencinin materyalleri, kitap, eğitim araç gereçleri kurumumuz tarafından ücretsiz sağlanır. Amacımız uluslararası kaliteyi, öğretim yöntemlerini takip ederek bunları ülkemizin eğitim hedeflerine göre yorumlayıp uygulayabilen, öğrencilerine eğitim ve meslek hayatlarında kullanabilecekleri yabancı dil bilgisini kazandırarak onları yabancı dilde iletişim kurabilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak.”