Aydın Adliyesi yapım işi ihalesi yapıldı. İhaleyi kazanan firma belli oldu. İhaleyi DİYMAR İnşaat kazandı. Firma, daha önce benzer çok sayıda projeye imza atmış.

(NACİ ERİŞ) 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nden arazi yangınına müdahale Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi'nden arazi yangınına müdahale

Aydın Adliyesi yeni hizmet binası ihalesi, Ankara’da dün gerçekleştirildi. İhaleyi, DİYMAR İnşaat firmasının kazandığı öğrenildi. İhale için verilen teklif ise bilinmiyor.
DİYMAR İnşaat firması, Adalet Bakanlığının gerçekleştirdiği birçok projede görev aldı. 
DİYMAR daha önce, Kayseri Adalet Sarayı, Muğla, Osmaniye ve Gaziantep E Tipi Cezaevi, Emniyet Genel Müdürlüğü Ek Hizmet Binası ile çok sayıda ilde Emniyet Müdürlüğüne ait binalar, bazı üniversitelerde öğrenci yurtları ile çok sayıda kamu kurumu binasının yapım işini üstlenmişti. 
Aynı zamanda Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük binası merkezi anfisi ile Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi binası inşaatı yine aynı firma tarafından gerçekleştirilmişti.
Yasal süre içerisinde Kamu İhale Kurumuna itiraz olmazsa, DİYMAR firması ile sözleşme imzalanacak. Sözleşmenin imzalanmasının ardından 10 gün içerisinde yer teslimi yapılacak. İnşaatın tamamlanması için 720 iş günü öngörülüyor.