AK Parti Aydın Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev yapan Mehmet Aydemir, başvurusunu yarın gerçekleştireceğini ifade etti.

Bülent Tezcan TBMM Grup yönetiminde yer almadı Bülent Tezcan TBMM Grup yönetiminde yer almadı

Avukat Mehmet Aydemir  yaptığı açıklamada şu ifadeler kullandı;

“2007 Yılında Ankara Ak Gençlik Teşkilatında başlamış olduğum siyasi yaşantıma 2008 yılında Aydın Gençlik Kolları, 2012 yılında Aydın Ana Kademe İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2013 Yılında Ana Kademe İl Başkan Yardımcılığı ve İl Seçim İşleri Başkanlığı görevleri ile devam ettim. 2015 Yılı’nda Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızı teveccühü ile İl Başkan Adaylığım nasip oldu.

“Siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır” diyen liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın riyasetinde Cenabı Hak çok genç yaşlarda şahsıma önemli makamlar lütfetti. Bu süreçte çok önemli seçimlerde Seçim İşler Başkanlığı gibi şerefli bir görevi yürüttüm.

Gelinen noktada ülkemizin olağanüstü dönemlerden geçtiği, afetlerle boğuştuğu bu günlerde; yedi düvelin Sn. Cumhurbaşkanımıza karşı birleştiği, Recep Tayyip ERDOĞAN gitsin de ülke ne olursa olsun diyen bir zihniyet karşısında, Üstad Necip Fazıl’ın da dediği gibi ‘..kim var! " diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert "ben varım!” cevabını verici..’ AK Gençlik’ten yetişmiş biri olarak, Sn. Cumhurbaşkanımızın davasına omuz vermek, sorumluluk almak, memleketime hizmet etmek ve en önemlisi de milli bir duruş sergilemek adına ben de varım diyor ve 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığımı #HemenŞimdi diyerek sizlere ve tüm kamuoyuna arz ediyorum.

Az önce de ifade ettiğim gibi meselem gayem makamlar mevkiler değil; ‘bu hak dava bir duvarsa ben de bu varda bir taşım’ düsturu ile davam, yuvam gördüğüm Ak Parti ve Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın safında bir duruş sergilemektir.”