Aydın'ın Sultanhisar ilçesine bağlı - çilek toplayan Suriyeli işçilerin gördüğü dev yılan, korku ve panik yaşattı.

Büyükşehir Belediyesi dört çeşit yemeği 15 liradan sunmaya başladı Büyükşehir Belediyesi dört çeşit yemeği 15 liradan sunmaya başladı

Aydın'ın Sultanhisar ilçesine bağlı Atça Mahallesinde çilek toplayan Suriyeli işçilerin karşılaştığı, yaklaşık 2 buçuk metrelik yılan korku dolu anlar yaşattı. Sabah saatlerinde işçilerle birlikte çilek tarlasına gelen Gülser Ertan, öğle saatlerinde işin bitmesiyle son kez seraları kontrol ederken çileklerin arasındaki yaklaşık 2 buçuk metrelik yılanla burun buruna geldi İşçilerden biri çubuk yardımıyla yılan bulunduğu yerde etkisiz hale getirdi.

'BÖYLESİNİ GÖRMEDİM'

Yılanla burun buruna kalan çilek tarlası sahibi Gülser Ertan, yaşadığı korku dolu anları şu cümleler ile ifade etti, "Daha önce bir çok kez tarlada yılanla karşılaştım. Ancak bu kadar büyük boyutta ilk defa gördüm. Önce ne olduğu anlamadım yaklaşınca yılanla karşı karşıya geldim. Korkup, çığlık attım. İşçiler hemen yardıma geldiler. Zehirli olup olmadığını bilmediğimiz içinde işçilerden bir tanesi çubukla yılanı etkisiz hale getirdi" dedi.

YILAN