Nahit Kalak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

“Ligin devre arasına girmesiyle birlikte, Aydınspor Kulüp Başkanının ve Yönetim Kurulunun hem sağlık problemleri hem de iş temposunun yoğunluğundan ötürü, Aydınsporumuzun yönetim görevini bırakma kararı olduğu duyumlarını almış bulunmaktayız. Bizler Aydınspor için her koşulda tüm fedakarlıkları yapmış Asi Kankalar taraftar grubu olarak Aydınspor  yönetimine talibiz.

Aydınspor'umuzun artık kapalı kapılar ardında yönetilmesini istemiyoruz.

Aydınspor'un gerçek sahiplerini artık genel kurul yada kurullarda kongre salonlarına bekliyoruz.

Yağmurda çamurda uzakta yakında iyi gününde kötü gününde sonuna kadar destek olduğumuz Aydınspor'un artık sahipsiz kalmasını kötü yönetilmesini istemiyoruz. Futboldan anlamayanların taraftar duygusunu  bilmeyenlerin artık Aydınspor'dan ellerini çekmesi için bu kulübe talip olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Bizler bu takımın sonuna kadar arkasında olacağız.

Süper amatör kümede oynayan takımımızı süper ligde oynuyormuş gibi desteklemeye devam edeceğimiz gibi süper lig kulübü gibi yöneteceğiz. Aydınspor'umuzu layık olduğu yere getirmek için Aydınspor taraftarları olarak aydın halkına söz veriyoruz.

Sultanlar Ligi'nin Aydın temsilcisi, "stres" sorununu çözmek istiyor Sultanlar Ligi'nin Aydın temsilcisi, "stres" sorununu çözmek istiyor

Asi Kankalar olarak Aydınspor'umuzu yönetmeye talibiz.”

Editör: Meltem Danışman