Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Koçarlı Belediyesine önceki dönem tahsis edilen arasöz Belediye Başkanı Özgür Arıcı’nın seçimi kazanmasının ardından geri iadesi istendi. Belediyenin hizmetini aksatmak için geri alınacak olan araç meydana gelen yangında kullanılamadı.

BAŞKAN ARICI GEÇMİŞ OLSUN MESAJI YAYINLADI

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı meydana gelen yangın için sosyal medya hesabından geçmiş olsun mesajı yayınlarken, yangına arazöz ile müdahale edemedikleri için üzgün olduklarını da dile getirdi.

Büyükşehir Belediyesi'nin satranç turnuvasında hamleler yarıştı Büyükşehir Belediyesi'nin satranç turnuvasında hamleler yarıştı

Başkan Arıcı Mesajında, Geçmiş Olsun Cincin diyerek “Cincin Mahallemizde meydana gelen yangın Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyemiz ve Koçarlı Belediyemiz ekipleri ve iş makineleri tarafından can kaybı olmadan kontrol altına alınarak söndürülmüştür. Belediyemize önceki dönem tahsis edilen arazözümüzün seçim sonrası geri alınması ve Belediyemizin müdahalede bulunma şartlarının zorlaştığı bu sebeple mal kaybı yaşandığı bilgisi bizi ayrıca çok üzmüştür. Buradan Cincin mahalle sakinlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.