Aydın'da okul kermesleri yasaklandı Aydın'da okul kermesleri yasaklandı

 Adeta izdihamın yaşandığı ziyaret büyük bir mitinge dönüşerek  seçim sonucuna damga vuracak görüntülere sahne oldu.

 Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmaları ve mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, Aydın’ın en büyük mahalleleri arasında yer alan Akçaköy Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelerek miting havasında buluşma gerçekleştirdi. Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılaşan Güler, gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı projelerini paylaşmaya devam ediyor.

Mahalle ziyaretlerine devam eden Başkan Güler, Köşk’ün en büyük ve en fazla nüfusa sahip mahalleleri arasında yer alan Akçaköy Mahallesi’nde sürdürdü. Seçim çalışmalarında kendisine destek verenlerin oluşturduğu 200’ü aşan araçtan oluşan konvoy destek verdi. Araçlardan yayılan ışıklarla adeta görsel şölene dönen ziyaret büyük alkış aldı. Drone kameralarına da yansıyan görsel şölende kilometrelerce uzanan araçlar ışık seline döndü.

Mahalle meydanına yüzlerce partilisi ile giren Başkan Güler’i yine mahalle sakinleri alkışlarla karşıladı. Düzenlenen programda yoğun katılım gözlenirken, mitinge dönüşen mahalle buluşmasında konuşan Başkan Güler’in sözleri sık sık alkışlarla ve tezahüratlarla kesildi.

Güler: "Bu akşam gördüklerimiz ve diğer mahallelerimizde de yaşadıklarımız 1 Nisan sabahını müjdeliyor. İnşallah Türkiye Yüzyılı Köşk’ümüzün de yüzyılı olacak. Görevde olduğumuz müddetçe yüzlerce hizmeti ve eseri hayata geçirdik ve yeni dönemde de yolumuza hizmetlerimizle devam edeceğiz. Hedefimiz büyük; Türkiye Yüzyılı'na, mahallelerimizi kalkındırarak destek olacağız. Köşk, hizmetin en iyisini hak ediyor. Akçaköy bugüne kadar bizi hiç mahcup etmedi. 31 Mart’ta da mahcup etmeyeceğine inanıyorum. Sizlere güveniyorum. Sandıkları öyle patlatırcasına destek vereceksiniz ki onlar bir daha halkın huzuruna, seçim sandıklarına, seçim sahasına çıkamayacak şekilde sandığa gömülecekler. 28 mahallemizde de hem izimiz var hem hizmetimiz. Sizler daha fazlasına layıksınız. Daha iyilerine layıksınız" dedi.