"Aydın'ın Rızası ile gelecek yıllar..."

Adı, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen ve kendisi de görev verildiği takdirde aday olabileceğini açıklayan AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, yeni bir kampanya başlattı. Dahga önce ‘Çat Kapı Aydın’ sloganıyla bir dizi ziyarette bulunan Posacı, bu kez ‘Aydıniçinvarım’ dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, ‘#Aydıniçinvarım’ sloganıyla kampanya başlattı.

Vatandaşlardan, gördükleri veya yaşadıkları rahatsızlıkları, düşüncelerini ve çözüm önerilerini telefon ya da e posta ile iletmelerini isteyen Posacı, “Bu fikirler daha sonra resmi kurumlar, sivil toplum örgütleri ve Odalarımızın önerileri ile birleştirilerek çalışmamız tamamlanacak ve elimizin altında devamlı başvuracağımız bir belge oluşacak” dedi.

“AYDIN’IN RIZASI İLE GELECEK YILLAR…”

Posacı yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“#Aydınicinvarım

Değerli Hemşehrilerim, uzun zamandan beri yapmak istediğim bir fikrimi sizlerle beraber harekete geçirmek istiyorum.

Aydın için hayali olan, yaşadığı bölgenin sorunlarıyla dertlenen, çözümleri için bir fikri olan herkesi Aydınımızın gelecek yol haritasını çıkarmak için beraber çalışmaya davet ediyorum. Vereceğim telefon numarasına ve mail adresine Aydın geneli ve yaşadığınız yer hakkındaki bütün düşüncelerinizi yazarak mesajla, sesli mesajla veya yazdığınız kağıdın fotoğrafını atarak bize lütfen yollayın. Yazınızın güzelliği önemli değil, sakın çekinmeyin, önemli olan sizin samimiyetinizdir.

Bu fikirler daha sonra resmi kurumlar, sivil toplum örgütleri ve Odalarımızın önerileri ile birleştirilerek çalışmamız tamamlanacak ve elimizin altında devamlı başvuracağımız bir belge oluşacak. Bu çalışmaya lütfen parti ayrımı, yaş ayrımı, iş ayrımı, cinsiyet ayrımı yapmadan tüm hemşehrilerimden katkı bekliyorum.

Aydın için varım diyenlerle ,

Bakan Koca duyurdu: 766 gün sonra ilk kez... Bakan Koca duyurdu: 766 gün sonra ilk kez...

Aydının Rızası İle Gelecek Yıllar Aydın’da yaşamanın ayrıcalıklı olacağı yıllar olacaktır

whats up ve sms numaramız:

0 506 333 09 09

mail adresimiz: aydinicinvarim@gmail.com

not:isminiz,yaşadığınız yer ve size ulaşılabilecek telefon numaranızı lütfen belirtiniz.”