AK Parti Aydın Gençlik Kolları İl Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü sebebiyle Aydınlı vatandaşlara lokma hayrı gerçekleştirdi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü için AK Parti Aydın Gençlik Kolları İl Başkanlığı, Aydın Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 500 kişilik lokma hayrı gerçekleştirdi. AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Demir, “10 Kasım Atatürk’ün vefat yıldönümü sebebiyle Gençlik Kolları İl Başkanlığımız olarak lokma hayrı yapıyoruz. Geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Emeklerinize sağlık diyoruz.” diye konuştu.

Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ise 10 Kasım’ın önemine vurgu yaparak, “Bu organizasyonu gerçekleştiren Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum. Bu önemli günde bu önemli hayrı yapmış olmalarından dolayı Allah razı olsun, Allah hayırlarını kabul etsin.” ifadelerini kullandı.

Aydın Elazığlılar Derneği Kürsübaşı etkinliğinde kadınlarla bir araya geldi Aydın Elazığlılar Derneği Kürsübaşı etkinliğinde kadınlarla bir araya geldi

siteeee-5