FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlk gün çalışmalarını Demokrasi Şehidi Adnan Menderes Müzesi ile başlayıp, Aydın’ın doğu ilçelerinde yapan AK Parti Aydın Milletvekili Adayları, bu kez Demokrasi Şehidi Merhum Başbakan’ın memleketi olan Koçarlı’dan başladılar.
AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten ve AK Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın ile birlikte Koçarlı ziyareti ile güne başlayan 28. AK Parti Aydın Milletvekili Adayları Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Mustafa Abak, Mehmet Umut Tuncer, Duygu Göğde, Murat Gün ve Mehmet Arkun, Koçarlı İlçe Başkanı Ümit Özdemir, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Dağdeviren, Gençlik Kolları Başkanı Serhat Deveci ile parti yöneticileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.
AK Parti İlçe binasında buluşan heyet, Belediye Hizmet Binası 14 Mayıs Milli İrade Toplantı Salonu’na geçti. Burada ilk olarak bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “Ankara’da gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantımızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan adaylarımızın tanıtımını yapıp ‘Aydın'daki listemizin Aydın’ımıza ve Koçarlı'mıza emanet’ dedi,  sizlere çok selam söyledi. İnşallah buradan Cumhurbaşkanımızın emanetine en büyü destekle, en yüksek milletvekili sayısı ile kendisine destek olacağız. Bizler Cumhurbaşkanımızın 13. Cumhurbaşkanı seçileceğine inancımız tam. Burada en küçük bir şüphemiz yok ama bu bizim için bir rehavet olmayacak. Son gün sandıklar açılıp sonuçlar Seçim Kuruluna teslim edilinceye kadar biz teşkilat mensupları görevimizi yapacağız. Kalan 32 günlük sürede de sizlerle birlikteyiz şu an 8 adayımızla birlikte bütün ilçelerimizi dolaşıyoruz. Cumartesiden itibaren tüm aday arkadaşlarımız ayrı ayrı en az birkaç defa gelip yine sizlerle beraber programları icra edecekler” dedi.
Konuşmasının ardından İl Başkanı Gökhan Ökten, 8 Milletvekili Adayına ayrı ayrı söz verdi. Adaylar hem kendilerini tanıtıp hem de birer konuşma gerçekleştirdi. Son olarak konuşma yapan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçede 14 Mayıs akşamı yine aynı salonda şölen düzenleyeceklerini dile getirdi.