İlçe başkanı Oğuz Kendirlioğlu tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“ Teşkilat başkanlığımız tarafından güçlü teşkilat Güçlü Efeler çalışmaları kapsamında ilçemizde partimize gönül veren ve partimize üye olan yaklaşık olarak 25 bin dava arkadaşımıza tek tek telefon ile ulaşarak hatırlarını sorduk ve bu kapsamda üyelerimiz ile bağlarımızı birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik.

AK Parti Çine'de flaş aday AK Parti Çine'de flaş aday

Üye aramalarımız sırasında teşkilat mensuplarımız ile memleketimize olan sevdamızı ve Partimizin gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki hizmetleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Şehrimizde ve ilçemizde yapılan hizmetler hakkında istişare ediyor, fikir ve görüşlerini alıyoruz. Bu hizmetleri Yerel de hem büyükşehir hem de efeler ilçemizde de yapabilmemiz açısından 2024 Mart seçimlerinin önemini vurguluyor üyelerimizi bilgilendiriyoruz.

Üye aramalarımız kapsamında partimize teveccüh gösteren tam destek veren tüm üyelerimize, büyük bir özveriyle sahada çalışmalarım sürdüren, katkısı olan tüm fedakar teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Tüm varlığımızla, tüm üyelerimizle birlik de ülkemize ve şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. “inşallah 2024 1 Nisan da Aydın ilimizin tüm İlçe belediye başkanlıklarının hepsini ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanacağız buna inancımız tamdır.”