FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

14 Mayıs’ta gerçekleştirilen 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti'den Aydın Milletvekili seçilen Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı. 
Aydın Adliyesi’ne AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten ve partilerle gelen Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş ve Ömer Özmen mazbatalarını teslim aldı. 
Burada konuşma yapan İl Başkanı Gökhan Ökten, “14 Mayıs seçimlerini tamamladık. İnşallah bugün itibariyle kıymetli vekillerimiz görevlerine başladı diyebiliriz. İnşallah 28 Mayıs seçimiyle birlikte yemin törenlerine hep birlikte katılırız. Aydın’ımıza hayırlı olsun. Biz bize oy veren, vekillerimizin seçilmesini sağlayan seçmenimize Aydınlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” dedi. 
“MÜCADELEYE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ”
Efeler diyarı Aydın’ı üçüncü defa Gazi mecliste temsil etmenin gururunu yaşadığını ifade eden Mustafa Savaş, “Kıymetli hemşerilerimize, teşkilatımızın değerli üyelerine bu nedenle teşekkür ediyorum. Milletvekili seçildiğim ilk günden bu yana ilimizin gelişmesi, büyümesi, kalkınması adına verdiğimiz o mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz. İlimizim daha üst bir noktaya taşınması adına hep beraber önümüzdeki dönem ilimizi temsil etmenin mücadelesini ve gayretini vereceğiz. Mazbatalarımızı aldık. İlimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Aydın’ımız 28 Mayıs’ta rahmetli, Aydın’ımızın yiğit evladı, demokrasi şehidi Adnan Menderes’in hatıralarına sahip çıkarak 14 Mayıs’taki gibi 28 Mayısta da Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacaktır. Cumhurbaşkanımızı 13’ücüncü Cumhurbaşkanı olarak tekrar seçeceğiz inşallah. Büyük ve güçlü Türkiye emin adımlarla yoluna devam edecektir. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Milletvekili Seda Sarıbaş ise,  “Tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize çalışmalarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Aydın ilimiz için, memleketimiz için çalışmalarıma hız kesmeden devam edeceğimizin, parlamentoda alınacak her kararda canla başla çalışacağımızın sözünü vermek istiyorum. 28 Mayıs’ta da Cumhurbaşkanımızın görevine devam edebilmesi için sahada çalışan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
“GECE GÜNDÜZ GAYRET VERECEĞİZ”
Milletvekili Ömer Özmen’de şu ifadeleri kullandı:
“Daha önce İl Başkanı olarak mazbata almıştık, şimdi milletvekili olarak almak nasip oldu. Öncelikle teşkilatıma teşekkür ediyorum. Yaklaşık 8 yıl boyunca yaptığım görev sürecince tüm arkadaşlarımızla beraber Aydın’da emaneti layıkıyla taşımanın gayreti içinde olduk. Bugün de milletimiz tarafından başka bir emanet tebliğ edildi. Bu görevlerin emanet ve vebal olduğu bilinciyle hayırlı işler yapmak nasip olur inşallah. Gece gündüz teşkilatlarımızla bunun için gayret vereceğiz. 14 Mayıs’ta Türkiye yüzyılının kapıları aralandı. 28 Mayıs’ta Allah’ın izniyle tamamen açılacak. Büyük ve güçlü Türkiye olarak yolumuza devam edeceğiz. 29 Mayıs sabahı inşallah kaldığımız yerden ‘durmak yok, yola devam’ diyeceğiz.”