Söke’deki iş kazasında 1 kişi hayatını kaybetti Söke’deki iş kazasında 1 kişi hayatını kaybetti

Efeler ilçesindeki Adnan Menderes Stadyumu yanındaki alanda yapılan programa, AK Parti Aydın milletvekili adayları Mustafa Savaş, Seda Sarıbaş, Ömer Özmen, Mustafa Abak, Mehmet Umut Tuncer, Duygu Göğde, Murat Gün ve Mehmet Arkun, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten ile sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
İftar saati öncesinde ilahi eşliğinde semazen gösterisi gerçekleştirildi. Programda dua edilmesinin ardından katılımcılar oruçlarını açtı.
Programda konuşan AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “Teşkilatım adına hepinize teşekkür ediyorum. Tüm İslam aleminin bu güzel kadir gecesi mübarek olsun. Rabbim tekrarlarını nasip etsin. Yine siz güzel dostlarımızla, güzel iftar sofralarında tekrar buluşmayı nasip etsin inşallah. Paylaştıkça çoğaldığını bilen güçlü bir milletiz biz. Bugün yine bu görüntü, bu hissi bize tekrar yaşattı. Soframızı sizinle paylaşmaktan çok mutluyuz. Hoş geldiniz. İnşallah, 14 Mayıs akşamından sonra da siz kıymetli dostlarımızda çok güzel programlar, buluşmalar yapacağız. Bugün bu iftar sofrasını bize hazırlayan, İl Yönetimimizdeki arkadaşlarımıza, İl Yöneticimiz Sayın Ahmet Özsoy’a, Gençlik Kollarındaki kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.
Vatandaşlar burada milletvekili adaylarıyla fotoğraf çekildi.