Sandıkların yüzde 87'si açıldı! İşte ilk sonuçlar Sandıkların yüzde 87'si açıldı! İşte ilk sonuçlar

Konuyla ilgili şikayette bulunduğunu açıklayan Ancın, “Bu saldırılar AK Gençliği bölmez, bu saldırılar AK Gençliği zaafiyete uğratmaz, bu saldırılar AK Gençliği korkutmaz” dedi.


AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, CHP İl Gençlik Kolları Üyeleri tarafından taciz edildiğini öne sürdü.
Seçim sürecinde siyasi partilerin, özgürce propaganda yapması gerektiğinin altını çizen Ozan Ancın, “Her ne kadar olması gerekeni temenni ediyor olsak da maalesef bizlerin gösterdiği olgunluğu gösteremeyenler her an karşımızda bitiveriyor. Son olarak yaşadığımız saldırılar ve Vandalizm karşısında basın açıklaması yapma gereği duyduk” dedi.
Bozdoğan ve Nazilli’de seçim afişlerinin yırtıldığını, parti bayraklarının yakıldığını hatırlatan İL Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, art arda yaşanan olayların, CHP Gençlik Örgütlerinin organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirildiğini iddia etti. 
“ARAÇLA 4 KİŞİ TAKİP ETTİ”
Son olarak dün gece saatlerinde parti binasında ayrılarak evine gitmeye çalıştığı sırada, içerisinde 4 kişinin bulunduğu bir araç tarafından takip edildiğini açıklayan Ozan Ancın, polis merkezine giderek şikayetçi olduğunu belirtti.
Ailesinin yaşanan olay nedeniyle psikolojik tahribat yaşadığını ifade eden Ancın, yakalanan 4 şüphelinin CHP üyesi olduklarının ortaya çıktığını belirtti.
Ancın, bu konuya ilişkin sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bizler demokratik değerlere ve milletimize olan saygımızdan dolayı hiçbir siyasi partinin propaganda yapma hakkını engellemeye çalışmıyoruz. Fakat her ne hikmetse karşımızda demokrasi havariliği yapan zevatlar bu durumu hakları olarak görmeye başlamış ve eşkıyalığa soyunmuşlar. Eşkiyalığın merkezi ise CHP Gençlik örgütleri olmuştur. Eşkıyalığı oturdukları masanın yedinci ortaklarından öğrenen bu güruh sabrımızı zorlamaya başlamıştır. Bizler “efelik efendiliktir” dedikçe bu densizlerin hadsizliklerinin boyutu giderek artmaktadır.
Buradan hatırlatmak isteriz ki bu saldırılar Ak Gençliği yıpratmak için yetmez, bu saldırılar Ak Gençliği bölmez, bu saldırılar Ak Gençliği zaafiyete uğratmaz, bu saldırılar Ak Gençliği korkutmaz. Tam aksine bu saldırılar Ak Gençliğin ne kadar vakar sahibi olduğunu gösterir. Bu saldırılar Ak Gençliğin birliğini perçinler, bu saldırılar Ak Gençliği daha diri hale getirir. Bizler bu yaşananlara rağmen asaletimizden ödün vermeden milletimizin derdiyle dertlenmeye devam edeceğiz. Bizler bu Vandalizm karşısında ferasetimizi korumaya devam edeceğiz. Bizler milletimize ve davamıza yakışan hareketler sergilemeye devam edeceğiz.
“Hamurunu milletimizin yoğurduğu, rotasını milletimizin çizdiği Ak Parti hareketi” sizleri bu defa tamamen tarihin tozlu sayfalarına gömecektir. Milletimiz bu eşkıyalıklara gereken cevabı 2002’den bu yana olduğu gibi vermeye devam edecektir. Yakılan bayraklarımız, yırtılan afişlerimiz, uğradığımız saldırılar zafere olan inancımızı perçinleyecek, Milletin adamı Recep Tayyip ERDOĞAN yeniden Cumhurbaşkanı olarak Türkiye Yüzyılını başlatacaktır.”