Taksi esnafından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret Taksi esnafından Başkan Çerçioğlu'na ziyaret

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent ve idari personelin katılımıyla Diş Hekimliği Fakültesi Uygulama ve Araştırma Merkezinin “2. Genel Anestezi Ünitesi Açılış Töreni”ni gerçekleştirdi. 
DAHA İYİ HİZMET 
Programda, projesi devam eden tam teşekküllü Diş Hekimliği Fakültesi binası ve hastanesinin en kısa sürede tamamlanacağını dile getiren Prof. Dr. Bülent Kent, “Hastane bünyesinde açtığımız ikinci ameliyathane odası ile sadece Aydın halkına değil, Ege Bölgesine ve hatta diğer bölgelerden gelen hastalarımıza da hizmet vereceğiz. Bölgede anestezi alanında hizmet veren tek hastane olma özelliğini taşımaktayız. Açılan bu yeni ameliyathane ile kapasitesi yeterli olmadığı için hastalarımıza randevu verme konusunda yaşadığımız sıkıntıları azaltarak onlara daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi. 
ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK 
Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinin gerçekleştirdiği çok sayıda tedavi ve cerrahi işlemlerle bölgenin önemli bir sağlık ihtiyacını karşıladığını belirten Rektör Kent, “Hastanemiz, bulunduğu bölge ve bu bölgede yaşayanlar için değer oluşturma hedefiyle sağlık hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Hastanemiz aynı zamanda genel anestezi gerektiren durumlarda ağız ve diş sağlığı için hastaların rahatlıkla tedavi olabilmelerine imkan sağlamaktadır. Hastanemizde hizmet verilen hasta sayısının artırılması amacıyla ilave 8 adet yeni hasta koltuğu ile Anestezi Ünitesi için gereken cihazları tedarik ettik. Bununla birlikte, hastaların günlük akış içerisinde olanakları daha verimli kullanabilmeleri için hastane adına yapılan hizmetlerimiz devam edecektir” ifadelerini kullandı.