Geçtiğimiz haftalarda Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde kuruluşunu gerçekleştiren Gazetecilik ve Yeni Medya Topluluğu, İletişim Fakültesi bünyesindeki Haber Merkezi Atölyesi'nde tanışma toplantısı düzenledi.

Başkanlığını Süleyman Diri'nin yürüttüğü topluluk tanışmasına üniversite içerisinden birçok öğrenci katıldı. 6 Ocak Cuma günü, saat 15.00’te başlayan toplantıda yönetim ekibi, katılımcılara topluluğun yol haritasını ve gelecek süreçteki planlarını aktardı.

Tanışma toplantısında konuşan Süleyman Diri, katılımcılara geldikleri için teşekkürlerini sunarak, “Topluluğumuz birçok bölümden öğrenci içeriyor. Yönetim kurulumuz bu alanda tecrübeli isimlerden oluşuyor. İleride medya alanıyla ilgili çalışmalar gerçekleştireceğiz. Yeni bir internet sitesi kurmayı planlıyoruz. Ayrıca gezi etkinlikleri de gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

3 ilçede çok sayıda mahalle karla kaplandı 3 ilçede çok sayıda mahalle karla kaplandı

İletişim fakültesi bünyesindeki Haber Merkezi ve ADÜ TV stüdyolarının tanıtıldığı toplantı, katılımcıların hatıra fotoğrafları çektirmesiyle sona erdi.

SİTEEEEE2222222